Současní moderátoři PSR
Filip Horák      "Prague Show Radio nejsem já. Byl jsem u jeho vytváření, protože mě Michael Oliver přizval. Byl vstřícný, takže jsem měl de facto volnou ruku při výběru žánrů. Můj bratr poslouchal Yvettu Simonovou, Petulu Clark i Marlen Dietrich. V šesti letech jsem od táty dostal Greatest Hits od Queenů a dva roky jsem poslouchal jen tohle. Radio Alfa po čase vystřídala Evropa 2 a pořad Groove, o který se staral DJ Maceo a Martin Mikuláš, tam jsem poprvé uslyšel funk a bylo rozhodnuto. Zamiloval jsem se do mantry s názvem Groove. Měl jsem opožděnou Beatlemanii zakončenou McCartneyho koncertem v Praze. Uviděl jsem moonwalk - i začal jsem poslouchat Majkla. Zjistil jsem, že v Čechách máme Romana, Matěje a koncert v Hradci nad Moravicí mě nakopnul a začal jsem shánět cdčka MB's. Přiznám se, že to, co hraje na Prague Show Radiu, jsou z 10 procent "vykradená" radia, pak moje "zajímání se" o hudbu, nebo song, co jsem v osmi slyšel v reklamě na Zlaté Stránky. Líbí se mi název Your Old School Radio, protože neznamená, že vedle retro pecek neuslyšíte současné, když jsou dobré!"

 
 

Daniel '24' Karát

      Muzikální, rozhlasový, taneční a hudební fajnšmekr, Greetings supplier. Ostravský odchovanec září na PSR od roku 2012. Kouč moderátorů, redaktorů, publicistů a všech zprávařů Prague Show Radia. Daniel stál u vzniku pořadů Hu(d)ba na špacír, Groove is in the heart a všech jeho variací. Společně s Filipem moderuje lahodnou hudební skrumáž Good Times.

 
 

JB

      Why did you choose Prague Show Radio? "Cuz I feel good! It's Too Funky in Here!" We're lucky too, do You feel like Sex Machine or Prisoner of love? "Try Me!" In a minute, how would you like to be remembered? "The hardest working man in showbussiness." What is your unspoken secret of life, James? "To live like to perform." What we need? "Soul power." Your advice for everybody: "Get up offa That Thing and Dance till You Feel Better! Now, we're gonna Make It Funky, chick!"

 
 Legendy Prague Show Radia


Funktomas

      aka Jonash aka FunkTomáš. Za umělce nechte mluvit jeho práci, vše ostatní jsou kecy kolem. ACY, Symptom Fonk, literární akademie, Prague Show Radio. Jako člen Teamu PSR se stará o Promo a především o Intelektuální a uměleckou úroveň média. Show bez showmana je jako Básníci bez Rodena. PSR je přímo závislé na Funktomasově osobnosti, avšak ani zde nelze říct A a nedodat B. To, že dříve to fungovalo bez tomáše, neznamená, že to bez ran bude fungovat dál. Vášnivý čtenář, člověk své doby, poeta, nový romantik skutečnost vnímající nejen krz viditelnou realitu. Dnes se věnuje záslužným projektům Cyklo Handy Maratón, Cesta za snem a podporuje všechny, kdo svůj sen chtějí nejen snít, ale především žít. Je to on, Prague Show Šampion.

 
 

DJ SaSa

      Producent, Skladatel, DJ, Muzikant, Hudební znalec, Web Designer, Moderátor, Stone Face a Multifunkční Autorita Prague Show Radia. Pořad Hvězdy pod Prahou, se především díky jeho invenci stal pravidelným. Současné boje: Ego vs Vroucnost, Falešné sebevědomí x Přirozená autorita, Poker vs Život, Poker x Hvězdy, Poker vs Svět. SasA je nejváženější a nejhýčkanější osobností Prague Show Radia. Především díky jeho nadání zasluhuje jednání v rukavičkách, kteréžto ve svém důsledku ústí ve stagnaci. Je to jeho podezřelá vytíženost, co ostatní nepřestává udivovat. Přes veškeré obstrukce a 'nedocenění' je DJ SasA skutečnou zářicí reprezentující Hvězdou. Dnes využívá umělecký pseudonym John Soulcox.

 
 

Mgr. Věrek Jelínek

     Študovaný, na slovo vzatý 28 letý odborník. Legenda, zakládající člen, emeritní moderátor, komentátor, glosátor, šlechtic, ladič pijan. Spíše pijan než ladič. Podílel se na pořadu The Show Must Go On. Byl přítomen památného výroku: "Co já označím za Old School, to je Old School!" Jako jeden z mála má ponecháno právo kdykoliv zasahovat do vysílání. Věroslav Lada, familiérně přezývaný Jelínek, rozumí hudbě stejně jako skutečným (nejen mediálním) hodnotám a fanouškovství (nejen fotbalovému). Pro své kontroverzní názory byl vždy ceněn a zůstává nedoceněn. Vlastní klíč Prague Show Radia a Prague Show Radio svou štěrbinu pro Věrkův klíč vždycky rádo nastaví. :-D

 
 

Břéťa Zatloukal

      Břéťa Zatloukal Kdysi největší nadějí, dnes v ústraní, Břéťa Zatloukal tvoří neoddělitelnou epochu v historii Prague Show Radia. Díky jeho vlivu Radio funguje dodnes. Pořady: Thriller Night, host v The Show Must Go On. Filipovi zprostředkoval jeho sen - koncert Jamese Browna. Společně s Filipem Horákem pamatuje obodbí, kdy Radio pirátsky vysílalo na FM. Dnes je sporadickým posluchačem. Žije.

 
 

Kristián Šrámek

      Prague show radiu se podařil takřka husarský kousek. Do svých řad získalo doslova legendu - pražského podnikatele, floutka, studenta, lovce žen a profesionálního moderátora Kristiána Šrámka. Pořad Life Show byl svého času tím nejodvážnějším, co v éteru zaznívalo. Dále (namísto žen) střídal povolání jako na běžícím páse. Schylovalo se k oprášení moderátorské show s Filipem na jiném pražském radiu. Dnes je Kristián milovníkem rychlých vozů, workholikem, manželem a multi milionářem. I Kristián byl přítomen pronesení krkonošského výroku: "Co já označím za Old School, to je Old School!"mul

 
 

Beáta Pražáková

      Nejkřehčí stvoření v Teamu Prague Show Radia. Nejvíce sexy člen, který se nerad přizpůsobuje a tvoří vše podle sebe a svých představ. Pro tak nadanou ženu je však i nesmírně potenciální Prague Show Radio malé. Vlivem osudu odchází z Prague Show Radia a postupuje ve svém kariérním růstu coby umělkyně, designer, modní návrhářka a super modelka.

 
 

Axel The Impressionist

      Po krátkém angažmá ve společné kapele se Axel rozhodl připojit se k Filipovi a dát PSR speciální pořad. Pořad, ktery u nás nemá obdoby, a to The Beatles Hard Days Night aneb pořad, kde se o Beatles dovíte i to, co možná nevědí samotní nebo už to raději zapomněli. K Axelovi jako k člověku se hodí jeden jednoduchý termín „Good Old Fashioned Lover Boy“, ten vypovídá nejen o jeho zájmech, ale svou stručností i o jeho povaze. Jeho potenciál ho přímo předurčuje k práci v Prague Show Radiu, vskutku surrealistickém a uměleckém projektu, takovým, jakým i samotný Axel bezesporu je.

GRo0vY

      "S Prague Show jsem se seznámil docela náhodou. A to přes Funktomase, s kterým jsem se seznámil při zařizování společného koncertu s kapelou Vepřové Komety, kde hraji na bicí. Když jsem PSR poprvé slyšel, nevěděl jsem (vlastně nikdy mě to nenapadlo), že pro něj budu jednou moderovat. Brzy jsem poznal, že tohle radio je pro mě jako stvořené. Stejný styl hudby i humoru, jaký mám rád sám. A už ani nevím jak se to stalo, ale najednou jsem vysílal premiéru svého pořadu Průřez jako součast večerní GRo0viE's Night, která se v roce 2009 stala tradicí. Prague-show je pro mě velkou příležitostí a děkuju za ní." Organizátor eventů Mladí ladí Jazz, Student fest a dalších festů a akcí, na kterých jste byli, ale báli jste se ho na ně zeptat.

 
 

Luděk Tryler

      Člen sdružení Přátelé Prague Show Radia. Luděk jako host spolumoderoval zapomenutý pořad Thriller Night, který měl být celý v jeho režii. Velké množství posluchačů nevěřilo shody jeho jména s názvem pořadu. Vrací se do Ostravy, jednou za rok si poslechne Prague Show Radio, zjistí, že o nic nepřichází a věnuje se svému. Glosátor, bavič, šprýmař, vtipálek a pivař.

 
 

Artur Soukup

      Jediný 'moderátor', který nikdy nenavštívil studio. Snad je to jeho ego, snad skutečnost, že bydlí v Toušni a do Prahy by musel dojíždět. Cestovatel a pečlivý student, díky jeho časté pomoci jeden z moderátorů stále studuje.. I Artur byl přítomen u památného Filipova výroku: "To, co já označím za Old School, to je Old School!"